TOMB RAIDER III.REMAKE (tr3 přes TRLE/NGLE)

Oficiální editor vydaný společně s pátým dílem TR. Umožňuje tvorbu levelů pouze pro modifikovaný engin TR-4 TRLE.
Next Generation Level Editor. Jedná se o neoficiální update TRLE editoru. TRLE + NGLE Editor
  • Advertisement

TOMB RAIDER III.REMAKE (tr3 přes TRLE/NGLE)

Příspěvekod ssoocchhaa » sob 18. srp 2012 17:22:41

Zdravím. Muj kamarád konečně zjistil a splnil muj sen.Poradil mi jak vyrábět levely do Tomb Raider III přes NGLE editor.Vždy sem chtěl udělat remake na ostatní díly.KOnečně se nato mužu vrhnout.originál textury,zvuky,hudba,objekty,cutsceny a bosové nýbrž uplně nová a mnou vytvořená geometrie a vše ostatní tudíž. vytvořim zcela nový tomb raider III v rámci možností. Některé levely však nemohu přetvořit zdůvodu technického jako R-Tech Mines kvůly vozíku.Meteorit cavern kvůli Cutscéně. a The City kvůly Sophii . )Stejně by bylo kolo téměř identické).Už jsem se s nadšením pustil do práce. Kromě toho teĎ pracuji i na hře Lara Croft.Return to Nepal.(to však časem dodělám).Mám téměř hotový Temple Ruins a dnes sem začal pracovat na levelu The Jungle.až jej dodělám to počítám tak do týdne mohl bych jej uvést jako DEMOVERZY.Samozřejmě za pomocí jiných lidí s jinýmy schopnostmi bych také chtěl udělat originální trailer(snad se to povede).Zatím sem dávám obrázky z levelu. The Jungle.snad se bude líbit :D [/color] TO ZATÍM STAČÍ :d
JUNGLE V.png
JUNGLE II
JUNGLE I.png
JUNGLE I
Uživatelský avatar
ssoocchhaa
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 03. srp 2012 10:51:07

Re: TOMB RAIDER III.REMAKE (tr3 přes TRLE/NGLE)

Příspěvekod ssoocchhaa » sob 18. srp 2012 19:54:09

Nuže dobrá ještě jeden obrázek :DD.
Přílohy
Poslední.png
Uživatelský avatar
ssoocchhaa
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 03. srp 2012 10:51:07

Re: TOMB RAIDER III.REMAKE (tr3 přes TRLE/NGLE)

Příspěvekod ssoocchhaa » pon 20. srp 2012 0:40:58

Zítra bude i demoverze prvního levelu Jungle. doufám že to někdo skusí stáhnout a zahrát :DD
jinak tady je screen z tvorby :DD
Přílohy
The Jungle Tomb Raider III Adventures of Lara Croft REMAKE.png
Hlavni Jezero kolem zelení skály
Uživatelský avatar
ssoocchhaa
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 03. srp 2012 10:51:07

Re: TOMB RAIDER III.REMAKE (tr3 přes TRLE/NGLE)

Příspěvekod ssoocchhaa » stř 22. srp 2012 17:50:47

Tak Demo se nepodařilo jelikož se mi podělal project takže budu muset Jungly opravit tak sem se rozhodl že jako demo bude level Nevada. mám hotový Caves of Calia, Druhý level Temple. level Jungle se jen opravý a teď pracuju na Nevada Desert. nevym jestli tady vubec bude zájem. Mohl by mi někdo poradi web kde oto bude alespon trochu zájem nějaké Fora nebo i Zahraniční.děkuji.jinak zde dávám screen z Nevada Desert . kaňon s vodou . dneska možná udělám krátký gameplay z levelu Temple. abyste uvěřily že je to vytvořené v trle :D
Přílohy
NEVADA.png
Uživatelský avatar
ssoocchhaa
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 03. srp 2012 10:51:07


Zpět na TRLE, NGLE a jiné editory


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron