Dotaz na fotobuňku na adrese č. 3

Toto fórum je věnováno sekci ELEKTRONIKA na webu Sakul World.

Moderátor: Spolupracovníci

  • Advertisement

Dotaz na fotobuňku na adrese č. 3

Příspěvekod Jeniiik » ned 16. srp 2020 20:50:50

Dobrý den,

"nedávno mi byly poslány 3 kusy fotobuňek. Dále jsem též od p.Patrika stáhl úvodní videa. Též jsem překontroloval "antény", dále nastavení buňek.
Po zadání dotazu AT-Info* mi bylo odpovězeno: "To jako fakt ma neco delat ???". Ostatní dvě fotobuňky vypysují hlášení stejné jako na daném videu.

Na konec bylo domluveno že pokud problémy budou stále přetrvávat, tak ji mám zaslat zpět vám, no a k tomu bych potřeboval znát adresu.
Uživatelský avatar
Jeniiik
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. srp 2020 20:40:28

Re: Dotaz na fotobuňku na adrese č. 3

Příspěvekod Sakul » pon 17. srp 2020 16:18:23

Pokud fotobuňka vypisuje toto hlášení, tak to znamená, že nebyl v přijatém řetězci nalezen AT- příkaz. Nicméně současně by měl vrátit řetězec, který byl obdržen. Pokud tento řetězec přesto obsahuje AT- příkaz, znamená to, že krom tohoto příkazu byl nejspíš obdržen i nějaký řídící znak, který není do terminálu zobrazen. Na bližší info je možno se podívat do zdrojového kódu firmware jež jsem předal Patrikovi.
Nicméně samozřejmě není problém mi to poslat na diagnostiku. Moje adresa je v QR vpravo, případně mi napište na mail.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08


Zpět na Elektronika


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků