Výroba nejen PCB v číně - PCBWay

Toto fórum je věnováno sekci ELEKTRONIKA na webu Sakul World.

Moderátor: Spolupracovníci

  • Advertisement

Výroba nejen PCB v číně - PCBWay

Příspěvekod Sakul » pon 15. lis 2021 19:27:31

PCBWay - PCB Prototype the Easy Way
Zdravím všechny elektroniky a kutily. Na tomto fóru už jsme řešili několik čínských dodavatelů a výrobců plošných spojů. Toto téma zakládám pro jednoho konkrétního výrobce, se kterým momentálně spolupracuji. Takže ano je to z části reklama, ale budu se snažit Vám přinést relevantní informace a zkušenosti. Osobně jsem u tohoto výrobce ještě výrobu nezadával (nyní mám první zakázku ve výrobě), ale už delší dobu jsem o něm věděl. Trochu mne odrazovala vyšší cena. Nicméně poté co jsem si prošel vše co nabízí je to částečně kompenzováno službami, které nabízí. Kromě výroby PCB jak jsme již zvyklí nabízí samozřejmě i výrobu šablon pro nanášení pájecí pasty. To by také nebylo nijak překvapivé. Nicméně co mne zaujalo je i další výroba a to CNC frézování, řezání laserem, 3D tisk a v neposlední řadě i výroba plastových komponent vstřikováním. Prostě toho na jednom místě nabízí opravdu hodně, což se může hodit. Postupně bych rád všechny tyto možnosti otestoval a samozřejmě Vám o tom přinesu nějaké ty poznatky a zkušenosti.
V současnosti je to i možnost jak mne podpořit neb pokud si objednáte PCB nebo jiné služby u této společnosti, budu z toho mít pár drobných. Na oplátku Vy dostanete nějakou slevu (5USD). Pro registraci a nákup můžete použít link na konci tohoto příspěvku.
Současně nabízejí i sdílení projektů, takže mé nové projekty nejspíš najdete i na jejich stránkách, kdy si budete moci jednoduše objednat výrobu PCB pro daný projet, bez toho, aby jste potřebovali vytvářet výrobní data.
Samozřejmě si uděláme postupem času nějaké návody (i video) jak u nich objednávat. Takže sledujte toto téma, kde budou postupně přibývat informace. A samozřejmě se můžete podělit i o Vaše zkušenosti s tímto výrobcem.

Registrace a objednání: PCBWay
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Re: Výroba nejen PCB v číně - PCBWay

Příspěvekod ulitej » sob 19. srp 2023 5:41:34

Ahoj Sakul,
prosím nemohl bych požádat jak vyhledat na PCBway - třeba nějaký tvůj PCB, který je volně dostupný.
Děkuji.
Uživatelský avatar
ulitej
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 112
Registrován: ned 13. led 2019 13:34:31

Re: Výroba nejen PCB v číně - PCBWay

Příspěvekod Sakul » sob 19. srp 2023 9:11:15

Mám tam jen jeden projekt a ten je zde: https://www.pcbway.com/project/sharepro ... 55437.html
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Re: Výroba nejen PCB v číně - PCBWay

Příspěvekod ulitej » sob 19. srp 2023 19:33:46

Děkuji, tak snad to nějak vysleduji - myslel jsem spíše jak ho dohledat , když víš , že tam něco má být a tak hledáš vlastně naslepo. :-)
Uživatelský avatar
ulitej
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 112
Registrován: ned 13. led 2019 13:34:31


Zpět na Elektronika


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků