FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Toto fórum je věnováno sekci ELEKTRONIKA na webu Sakul World.

Moderátor: Spolupracovníci

  • Advertisement

FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod Sakul » sob 16. dub 2022 13:51:16

Zdravím všechny uživatele stopek. Jak jste si možná již všimli na mém YT kanále, ohlásil jsem konec podpory všech starších verzí stopek. V současné době bude podporována pouze ta nejaktuálnější verze stopek, kterou jsou momentálně Stopky v5.0. Podařilo se mi dojednat spolupráci na vývoji těchto stopek a tak od dnešního dne se já starám výhradně o HARDWARE a vývoj FIRMWARE a SOFTWARE jsem přenechal Patrikovi.
To znamená, že pokud bude mít kdokoli jakékoli připomínky k SW nebo FW obracejte se výhradně do tohoto tématu a zde se to bude řešit. Zde budou vycházet veškeré aktualizace a najdete zde veškeré informace.

Nyní tedy ještě odkazy na konstrukci Stopek:
Komplet konstrukce včetně veškeré dokumentace a zdrojových kódů Firmware - PATREON
Téma o Hardware stopek zde v diskusi - DISKUSE
Stopky na webu - WEB (teprve se připravuje - již brzy)
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod PBurton14 » stř 04. kvě 2022 20:09:09

Ahoj,
počas prácach na novom FW pre Stopky v.5.0. pracujem aj na obslužnom SW pre dané zariadenie.

Aktualizácia FW bude prebiehať pohodlne cez rovnakú aplikáciu ako na správu a konfiguráciu stopiek. Aplikácia automaticky pri štarte kontroluje aktualizácie takže sa postará, že užívateľ bude mať vždy najnovšiu dostupnú verziu ;) Aplikácia podporuje automatickú detekciu pripojeného zariadenia, vyhladanie na ktorom pripojenom porte sa nachádza a aký HW (detekcia typu mikroprocesora) pre bezproblémové nahranie nového FW obsahuje. Stopky v.5.0. budú podporovať 1-riadkový 8 znakový externý display kde prvý znak bude zobrazovať dráhu a ostatných 7 znakov s presnosťou na jednotku ms bude zobrazovať čas. Čas po ukončení merania jednej dráhy na stanovený čas na externom displeji zastane spolu s označením dráhy L/P s výsledným časom danej dráhy a potom po určitom čase znova pokračuje a zobrazuje čas druhej dráhy až pokiaľ nebude ukončené meranie aj v druhej dráhe. Taktiež bude podporovaný 2 riadkový displej pre každú dráhu zvlášť. Pre pohodlnejšie ladenie a testovanie zariadenia je v aplikácii aj funkcia Simulátoru externého displeja ktorý automaticky detekuje 1 alebo dvojriadkový režim a zobrazuje výstup priamo zo stopiek miesto zapojeného externého displaya. Taktiež nový FW podporuje RTC takže je možné počas prestávok na externý displej vypísať aktuálny čas ktorý sa samozrejme uchováva aj po vypnutí stopiek.

Takže nový FW a SW pre Stopky v.5.0 s mnoho novými funkciami hádam už čoskoro. V prípade otázok nápadov alebo požiadaviek na funkcie alebo úpravy neváhajte napísať.

P.
Přílohy
Update_firmware_app.jpg
Aplikácia na update FW
1_riadkovy_display.jpg
Funkcia 1riadkoveho displaya.
simulator_EXT_display.jpg
Simulátor EXTERNEHO displaya.
Automaticka_detekcia.jpg
Automatický výber portu a nájdenie pripojeného zariadenia.
RTC_time.jpg
Zobrazenie aktuálneho času na externy display.
2_riadkovy_display.jpg
Funkcia 2 riadkoveho displaya
Uživatelský avatar
PBurton14
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 16. dub 2022 14:57:59

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod alesak » úte 10. kvě 2022 9:28:14

Dobrý den, měl bych poznámku k zobrazení na dvouřádkovém externím displeji. Já ho mám udělaný tak, že první rádek zobrazuje natvrdo písmeno "L" a druhý řádek natvrdo "P" a zatím je zobrazení času ve formátu 0:00:00 - toto je pro potřeby požárního útoku (stopky v4.1-program č.1). Jakmile ale potřebuji měřit dvě dráhy (na více zatím není program - hodily by se až čtyři dráhy, což by stopky v5.0 teoreticky mohly zvládnout), tak natvrdo přepnu přepínač na externím displeji na zobrazení prvních písmen na číslice "1" a "2" a zatím je zobrazen čas ve formátu 0:00:00. Tímto jsem si tak nějak pomohl, ale bylo by lepší, kdyby šlo první zobrazovače přepínat automaticky dle zvoleného programu.
Co se týče obrazovek, které máte výše uvedené, chybí mi tam právě to zobrazení prvního znaku na druhém řádku, kde by se právě v případě dvouřádkového externího displeje mělo objevit pro program č.1 zobrazení "P", případně pokud bude i další programy pro měření jedné, dvou, tří, případně čtyř drah tak číslice těchto drah.
Děkuji Alešák
Přílohy
Velký displej při režimu provozu č.1.jpg
Uživatelský avatar
alesak
Začátečník
Začátečník
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 11. zář 2015 8:10:09

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod PBurton14 » úte 10. kvě 2022 10:04:08

Ahoj,
pokiaľ nie je potrebné pri meraní použiť prvý segment teda 10-tok minút tak potom nie je problém vypísať pri režime 1 na tento segment L a P alebo aj číslo meranej dráhy. V prípade chyby na terči pri resete a spustení prípravy družstva sa na daný segment tieto písmená aj zobrazujú. Po prípade nie je problém po dokončení nechať výsledný čas blikať (pri režime 1 teda hasičského útoku by to bol teda ten vyšší čas). Výpis L ,P a prepínania jednoriadkový dvojriadkový mód sa robí automaticky na základe zvoleného programu a nastavení v konfigurácií. Čo sa týka režimov pre viac dráh a FW alebo SW nie je problém doplniť potrebný režim alebo niečo iné podľa požiadaviek a potrieb ktoré ale musia byť realizovateľné na aktuálnom HW stopiek v.5.0. Iné zmeny sú možné až po dohode zo Sakul-om autorom samotného HW. Z mojej strany čo sa týka FW a SW nie je problém po dohode doplniť akúkoľvek funkciu.

Od posledného príspevku SW aplikácia dostala aj nové nastavenia konfigurácie pre pohodlné nastavenie bez použitia konfiguračného súboru na SD karte alebo použitia AT sériových príkazov. Všetky nastavenia sú uložené do EEPROM a načítajú sa pri každom nasledujúcom spustení.

P.
Přílohy
Konfigurácia.jpg
Nastavenie konfigurácie
Uživatelský avatar
PBurton14
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 16. dub 2022 14:57:59

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod alesak » úte 10. kvě 2022 12:17:03

Děkuji za rychlou odpověď, zatím vlastníme stopky ve verzi v4.1, kde to zobrazení L(1) a P(2) bohužel co vím nešlo a tak jsem si musel pomoci natvrdo přepínačem, ale desky pro zobrazovače desítek minut na to mám nachystané, jen nastavit správnou adresu a zapojit je. Chystám se na verzi stopek v5.0, abych se posunul někam dál, ale čekám, až budou komponenty ke stavbě v nabídce. Když už jsi zmínil tu přípravu družstva, zde bych měl připomínku (už jsem to se řešil u verze v4.1 - ale autor na to neměl čas). Pokud nastavím připravu družstva na čas 00:00, tak při resetu stopek (ozve se bzučák) z výsledného času předchozího družstva např. 24:45 se stopky vynulují na čas 00:00:000 a externí displej zobrazuje to samé (tedy v mém případě L(P) 0:00:00). Další startující družstvo tedy startuje do vynulovaných stopek a vypadá to pro diváka na oko lépe. Ale pokud nastavím přípravu družstva na jakýkoliv čas (standart 5 min.), ten začne resetem odpočítavat a pokud se družstvo připraví dříve na start než odčasuje nastavená příprava (a to je skoro pokaždé - cca 2-3 min.), tak nemůžu přípravu ničím stopnout a družstno startuje do odpočtu přípravy družstva, což vypadá nepěkně.
Něšlo by zde udělat úpravu, že pokud odčasovává příprava družstva a stisknu RESET, tak se stopky vynulují (zazní bzučák) a čekají na povel START. U verze co máme tedy v4.1 to asi upravit už prý nepůjde, ale pro stopky v5.0 by to bylo fajn. Děkuji Alešák
Uživatelský avatar
alesak
Začátečník
Začátečník
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 11. zář 2015 8:10:09

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod PBurton14 » úte 10. kvě 2022 13:18:19

Ahoj,
čo sa týka predošlej požiadavky doplnil som režim externého displaya o ďalší mód a to teda 2 riadkový mód L/P + 6 DIGITS takže to už je hotové implementované vo FW aj SW. Keď prídem domov vyskúšam a overím funkčnosť priamo zo stopkami.

Čo sa týka toho resetu počas behu odpočtu zapracujem na tom tiež a skúsim to vymyslieť. Čo sa týka použitia cez SW v tom nevidím problém tam to nieje problém doplniť túto funkciu predčasného skončenia odpočtu prípravy. A čo sa týka manuálneho režimu bez použitia PC na spravovania závodu tak to skúsim tiež nejak implementovať.

P.
Uživatelský avatar
PBurton14
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 16. dub 2022 14:57:59

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod PBurton14 » úte 10. kvě 2022 20:32:15

Ahoj,
takže ak som to správne pochopil tak by to malo byť nejak takto. Trvalo L a P na prvom segmente a ostatných 6 segmentov podľa použitia sú časy. Je to doplnené ako režim 3 externého displaya do FW.

Taktiež už mám hotový a doplnený aj reset prípravy družstva počas behu odpočtu. Stačí podržať tlačítko reset a príprava družstva sa resetuje a stopky sú okamžite vynulované a pripravené na meranie.

P.
Přílohy
2_riadkovy_display_6_DIG_stopky.jpg
Rezim 3 EXT display stopky
2_riadkovy_display_6_DIG.jpg
Rezim 3 EXT display
Uživatelský avatar
PBurton14
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 16. dub 2022 14:57:59

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod alesak » úte 10. kvě 2022 20:57:09

Nádhera, zítra objednávám stopky v5.0 a jakmile budu mít zprovozněno a nahrátý FW ( pokud už bude k dispozici), tak můžu vyzkoušet a poreferovat. Děkuji velice. Alešák
Uživatelský avatar
alesak
Začátečník
Začátečník
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 11. zář 2015 8:10:09

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod alesak » čtv 12. kvě 2022 7:35:54

Dobrý den, tak mám objednané stopky v.5.0 včetně modulu RTC a jelikož v jednom z předchozích obrázků jsem viděl zobrazení aktuálního času na horním řádku dvouřádkového displeje, tak mě napadlo, jestli by ten aktuální čas nešel stejně zobrazit v tom novém režimu 3 externího displeje, tedy jestli by to nešlo takto: Pokud budou zastaveny časy L i P bude zobrazen jejich čas na patřičném řádku, pokud se stiskne jednou RESET nastaví se na horním řádku (L) aktuální čas (využito např. pro přestávku mezi útoky), pokud se stiskne RESET podruhé, začne na spodním řádku odpočet přípravy družstva a na horním stále zobrazuje aktuální čas, pokud se opět stiskne RESET anebo skončí odpočet přípravy družstva, displej oba řádky vynuluje a čeká se na povel START. Asi si trochu vymýšlím, ale těch závodů máme odjeto spoustu a vidím to jako plné využití dvouřádkového displeje pro potřeby požárního útoku. Děkuji za ochotu. S pozdravem Alešák
Uživatelský avatar
alesak
Začátečník
Začátečník
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 11. zář 2015 8:10:09

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod PBurton14 » čtv 12. kvě 2022 8:11:03

Ahoj,
áno presne pre tento dôvod som ako jednu z prvú z vecí čo som robil implementoval RTC do FW v.5.0. Takže už tam táto možnosť je implementovaná a na samotné LCD už RTC čas a dátum vypisuje trvalo. RTC ale funguje len v plnej verzii programu FW a nie v DEMO verzií. Zatiaľ som nedoprogramoval ako by sa to spúštalo na ktorý display a manuálne tlačítkami ale kludne to môže byť aj nejaký podobný spôsob ako si navrhol v tomto režime externého displaya 3 kde sú k dispozícií dva riadky a aspoň 6 znakov.

P.
Uživatelský avatar
PBurton14
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 16. dub 2022 14:57:59

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod PBurton14 » čtv 12. kvě 2022 19:10:28

Ahoj,
takže zapracoval som na požiadavke pri režime 3 EXT displaya. Po ukončení merania oboch dráh na displayi svietia časy ako v predchádzajucom prispevku L/P + 6 DIGITS. Po krátkom stlačení tlačítka RESET (do pípnutia buzzera) nabehne na vrchný display aktuálny čas RTC a spodný ostane zhasnutý na LCD zostanú posledné namerané časy. Po nasledujúcom opätovnom krátkom stlačení tlačítka RESET za spustí na spodnom displayi odpočet prípravy družstva na vrchnom stále beží aktuálny čas až dokým nevyprší čas odpočtu alebo používateľ neukončí predčasne odpočet z predošlých požiadaviek dlhým stlačením tlačítka RESET. V prípade, že chce používatel rovno spustiť prípravu družstva po skončení merania nestlačí tlačítko RESET na krátko do prvého pípnutia ale drží tlačítko RESET do druhej signalizácie pípnutia a spustí sa odpočet s tým, že na vrchnom displayi bude zobrazený RTC čas a na spodnom bude bežať priamo odpočet prípravy družstva. Keďže nemám dvojriadkový display overené to je zatial len v simulátore obrázok v prílohe ale malo by to bez problémov fungovať. Čas RTC momentálne neni zosynchronizovaný s PC časom takže je tam malý rozdiel oproti aktuálnemu času aplikácie (funkcia na synchronizáciu RTC s PC časom bude doplnená do konfigurácie) .

Patrik
Přílohy
RTC_odpocet.jpg
RTC_odpocet
Uživatelský avatar
PBurton14
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 16. dub 2022 14:57:59

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod alesak » pát 13. kvě 2022 13:53:01

Děkuji za zapracování, myslím, že je to maximálně vychytané pro potřeby požárního útoku, nyní ještě ověřit funkčnost v reálu. Jakmile budu mít příští týden stopky v5.0, sestavím je a jelikož mám dvouřádkový externí displej můžu tuto funkčnost ověřit. Předpokládám, že ve stopkách bude nahrán nějaký demo FW se základními funkcemi, jaké budou prosím podmínky pro získání této verze, kterou jste popisoval výše. Děkuji za info. S pozdravem Alešák
Uživatelský avatar
alesak
Začátečník
Začátečník
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 11. zář 2015 8:10:09

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod TomášN » stř 18. kvě 2022 16:27:39

Dali jste mi dobrý nápad a já jsem se rozhodl zkusit vytvořit vlastní kopii. Uvidíme, co mě napadne. Myslím, že jsem na dobré cestě :roll:
Uživatelský avatar
TomášN
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 18. kvě 2022 16:16:32

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod Chada » stř 18. kvě 2022 21:27:03

Dobrý den. Rád bych také něco přidal. S panem Kořínkem jsem to řešil už v březnu a slíbil že s tím něco provede, nyní mi poslal odkaz na toto fórum že jste programování převzal vy.
Já mám pouze jednořádkový displej a rád bych aby stopky fungovaly takto.
Na externím displeji běží čas a zastaví se až se srazí oba terče. Na displeji se zobrazí výsledný čas (ten horší terč) před časem se rozsvítí U (ukončeno).
Čas po cca 5 vteřinách zhasne a rozsvítí se čas lepší dráhy s označením které tedy (L/P)
Čas po cca 5 vteřinách zhasne a rozsvítí se opět čas výsledný U to by se opakovalo až do resetování (vynulování) stopek. Na druhém řádku (v případě dvouřádkového) by svítil čas lepšího terče před časem svítí(L/P)
Na interním displeji stopek by se zobrazoval na prvním řádku výsledný čas, a na druhém řádku čas té lepší dráhy s označením které.
Reset stopek provádět jak již řešíte. Krátkým stiskem IN2 zapnout odpočet ale nechat na prvním řádku stále svítit čas U nemusí být natažené terče (v původním FW jde reset až po natažení terčů. Ze zkušenosti vím že příprava dalšího družstva začne dřív než rozhodčí natáhne terče) odpočet přípravy běží na druhém řádku. Reset výsledného času (vynulování) provést až po natažení terčů a dlouhém stisku IN2 na displeji se rozsvítí nuly. V případě nenatažených terčů nejdou stopky vynulovat. Dál by podle mě neměly jít stopky resetovat v průběhu měření ale až po ukončení pokusu.
Předem dík Chada.
Uživatelský avatar
Chada
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 18. kvě 2022 20:51:08

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod PBurton14 » sob 21. kvě 2022 20:13:14

Ahoj,
takže dané požiadavky boli celkom náročnejšie na úpravy takže musel vzniknúť úplne nový režim stopiek nazval som to HU2. V prípade použitia s 1 riadkovým EXT displayom po ukončení merania preblikáva na displayi U čas horší a L/P čas lepší v pár sekundových intervaloch. Na LCD displayi svieti vo vrchnom riadku Ukonc= horší čas a v spodnom riadku Lavy/Pravy podla toho ktorý bol lepší a čas. V prípade dojriadkového je to ako na obrázku v prílohe. Reset stopiek počas behu stopiek je vypnutý takže nie je možné resetovať ich pokial stopky bežia až do ukončenia oboch dráh. Naopak reset stopiek a spustiť odpočet je možný aj bez natiahnutých terčov. Následne spustiť stopky je možné až po natiahnutí terčov samozrejme. Snád som na nič nezabudol.

Patrik
Přílohy
1653156188375.jpg
Rezim_4_LCD
rezim4.jpg
Nový režim stopky
Uživatelský avatar
PBurton14
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 16. dub 2022 14:57:59

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod Chada » pon 23. kvě 2022 13:53:23

Zdar a dík za tak rychlou reakci. Měl bych ještě nějaký dotaz.
1- Jen pro ujištění. Po zastavení stopek a krátkém stisku reset zůstane na horním řádku displeje přeblikávat výsledný čas a na spodním se spustí odečet. (nemusí být natažené terče)
Po dlouhém stisku reset se stopky vynulují (musí být natažené terče jinak zní alarm)?
2- Stopky mají i výstup který by mohl rozsvěcovat světlo na terčích ale nevím zda je zapojen a jestli je plus a nebo mínus.
3- Potřeboval bych ještě jeden zobrazovač a s jedním zobrazovačem mám problém. Mohu přes Vás a nebo musím se Sakul.
4- A to nejdůležitější jak se k FW HU2 dostanu a jak ho nahraji do stopek
S pozdravem Chada.
Uživatelský avatar
Chada
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 18. kvě 2022 20:51:08

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod alesak » pon 23. kvě 2022 18:48:32

Ahoj,
2 - dle schématu stopek v5.0 výstup spíná GND (pin 4) a jeden utáhne max. 1A. Napájení +12V (pin 1)je ale jištěno pojistkou 2A pro všechny výstupy, ale pokud počítám dva terče, tak by to mohlo utáhnout 1A na každý terč, tedy 12W světlo. Pokud tedy budeš napájet jen ty světla, protože ta 2A pojistka (F3) je společná pro všechny případné periferie. Koukal jsem ale na tišťák a není problém napájet světla přes samostatnou pojistku umístěnou třeba mimo tišťák.
4 - toto by mě taktéž zajímalo?
S pozdravem Alešák
Uživatelský avatar
alesak
Začátečník
Začátečník
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 11. zář 2015 8:10:09

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod Sakul » pon 23. kvě 2022 23:36:57

K tomu zatížení na výstupech. Jak už tu zaznělo všechny výstupy jsou jištěny společnou pojistkou 2A. V případě nouze a čistě na vlastní nebezpečí je možno tuto pojistku zvýšit až na 5A. Stopky by to měli vydržet, ale testováno to nebylo.
Co se týká hardware, tak to řeším výhradně já. Takže dotazy do diskuse do tématu stopek nebo samotných zobrazovačů:
viewtopic.php?f=10&t=1179
viewtopic.php?f=10&t=1004
viewtopic.php?f=10&t=1169
viewtopic.php?f=10&t=1165
a tak dále...
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod PBurton14 » úte 24. kvě 2022 6:37:10

Ahoj,
1. Úplne som si neni istý či som to dal presne takto ale doplním to teda presne v tomto znení. Skôr som sa sústredil na implementáciu 1 riadkového displaya keďže si napísal, že máš zrovna ten a nie dvojriadkový
2.3. čo sa týka HW to rieši všetko Sakul ako bolo už spomenuté. Ja mám síce novší FW aj pre modul zobrazovačov ale na funkciu v momentálnych režimoch a nastaveniach to nie je potrebné
4. na samotnú aktualizáciu FW v stopkách, konfiguráciu režimov módu externého displeju, časov a ostatného miesto SD karty a config.txt alebo manuálnej konfigurácie vyvíjam aplikáciu pre Stopky ako bolo ukázané v príspevkoch vyššie. Takže pohodlne po pripojení USB do PC používateľ spustí aplikáciu vyberie súbor s FW a stlačí aktualizovať a všetko prebehne automaticky. Aplikácia si vždy kontroluje najnovšiu dostupnú verziu a aktualizuje sa sama pokiaľ je nejaká dostupná novšia verzia. Čo sa týka FW a aplikácie DEMO verzia sa testuje a vyladuje momentálne priamo v spolupráci so Sakulom a bude potom k dispozícií tu. Ostatné plné alebo individuálne verzie budú k dispozicíí po dohode priamo so mnou.

Patrik
Uživatelský avatar
PBurton14
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 16. dub 2022 14:57:59

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod Chada » úte 24. kvě 2022 12:25:36

Zdravím.
Displej mám pouze jeden jednořádkový ale plánuji dodělat ještě jeden. (Proto i zobrazení druhého řádku)
V dřívějším příspěvku z 12.5 jste ten reset již řešil ale s časem z RTC. Mě by vice vyhovoval na prvním řádku výsledný čas U (nemám modul RTC)
A tu aktualizaci FW seženu kde? mohl bych jí případně testovat.
Momentálně mám displej který mi ukazuje pouze čas levého terče. Což mi na trénink nevadí ale na závody už bych ho potřeboval a rád bych si to taky předem otestoval.
předem díky.
S pozdravem Chada.
Uživatelský avatar
Chada
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 18. kvě 2022 20:51:08

Re: FIRMWARE/SOFTWARE pro Stopky v5.0

Příspěvekod Munda » úte 14. čer 2022 10:48:08

Ahoj,
bude u těchto stopek možnost mezičasů? Jako to bylo možné u verze 1.5.

Díky
Uživatelský avatar
Munda
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 07. črc 2020 15:19:32

Další

Zpět na Elektronika


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron