Přetížený Base Level ?

Neoficiální editor od Turbo Pascala. Dokáže vytvářet levely do všech dílů TR (TR1-TR5). Nabízí velmi příjemné uživatelské rozhraní a je k dispozici i v češtině.
Stažení a další informace na webu: DXTre3D
  • Advertisement

Přetížený Base Level ?

Příspěvekod ferrari599 » sob 07. srp 2010 16:14:19

Podařilo se mi přeuložit nedodělaný projekt a teď se mi nezobrazí při testování v TR3(vždy, kyž provedu změny tak si tam načtu provizorně oficiální baselevel, kliknu na bulid level a testuji to -hraji ten nedodělaný level ) od té doby, co jsem začal vkládat itemy a proto jsem na něj načetl vlastní baselevel (vytvořený v fexmergeru). Nepomáhá mi ani dát tam zpět ofciální baselevel. Naštěstí mám starší verzi, když jsem to testoval, ale jen .tr2, kvůli tomu, že je to nedodělané, chtěl bych to zpět zkomprimovat na projekt. Ale nevím jak.
Uživatelský avatar
ferrari599
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01. srp 2010 19:01:01

Re: Otázka

Příspěvekod ferrari599 » ned 08. srp 2010 11:28:07

Pravda, téma není zrovna dobře vybrané. Ale už jsem na to přišel, načetl jsem tam textury, které zabírají menší kapacitu a v baselevelu jsem vymazal nepotřebné itemy. Teď to už fachá.
Uživatelský avatar
ferrari599
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01. srp 2010 19:01:01

Re: Přetížený Base Level ?

Příspěvekod Sakul » ned 08. srp 2010 12:02:33

Nevím jak jsi na tom se znalostmi. Ale nevěřím, že máš dostatek zkušeností se hrabat v Base Levelu. Z toho poté pramení tyto problémy. Doporučuji důkladně nastudovat specifikace Base Levelu - jeho povolené limity atd. + paximální velikosti texturových setů. To jsou totiž ty nejzákladnější věci, bez jejihž znalostí nikdy neuděláš funkční level. Nenech se zmílit tím, že ti náhodou daný level jde pustit a hrát. To neznamená, že je funkční.
Vše je nadmíru podrobně vypsáno v nejnovější verzi návodu k editoru, tak snad nemůže být problém si to přečíst.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Re: Přetížený Base Level ?

Příspěvekod ferrari599 » ned 08. srp 2010 17:59:03

Jasně, rozumím.
Uživatelský avatar
ferrari599
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01. srp 2010 19:01:01


Zpět na DXTre3D Editor


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron