Cybný projekt 01

V tomto tématu řešíme různé testy, ukázky a jiná cvičení, které mají za úkol zdokonalit naše znalosti.
Také můžete mrknout na web do sekce: NÁVODY
  • Advertisement

Cybný projekt 01

Příspěvekod Sakul » pát 14. kvě 2010 3:32:22

Takže, tady jsem připravil jeden menší projekt, kde jsem nasekal až neuvěřitelné množství chyb. Vaším úkolem je nejen chyby najít, ale také je opravit a to tak, aby byla zachována původní myšlenka.
Texturám a nasvětlení se nevěnujte, přecejenom to bylo zpíchnuté horkou jehlou a tak estetická stránka věci není podstatná.
Nebudu tu psát kolik je tam chyb, bo na to jistě přijdete sami. Pokud se vám tedy podaří všechny Vámi nalezené chyby opravit, pošlete mi pouze zkompilovaný level (tut1.tr4) na mail a já Vám to skouknu, kolik jste toho našli. Po nějakém čase uděláme zhodnocení a vyhlásíme výtěze, samozřejmě i s uveřejněním správného řešení.
Vyhrává ten co najde nejvíce chyb a nejdůmyslněji je opraví.

Výhlášení výtěze provedeme v neděli 19.10.2008. Takže se snažte, stále je tu šance.

PS:
Pro nezájem už asi žádný další projekt nebude. Škoda, mohlo to být zajímavé. Možná tedy někdy jindy.

Výtězem v hledání chyb se stává Nella jako jediná osoba, která se o to pokusila.
Ostatní se mohou snažit dál.
Přílohy
Chybny_projekt.rar
Obsahuje hratelný level + texturový set a samozřelmě projekt pro verzi editoru 2L.
(5.33 MiB) 643 krát
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Zpět na Cvičné, ukázkové a testovací projekty


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron