The Skribblerz Stonez 3

Možná jste narazili na nějaký zajímavý level nebo si s nějakým levelem nevíte rady. Napište nám o tom.
Nějaké levely najdete i na webu v sekci: AMATÉRSKÉ LEVELY
  • Advertisement

The Skribblerz Stonez 3

Příspěvekod Sakul » pát 14. kvě 2010 1:47:17

The Skribblerz Stonez 3

Další hrou, i když né tak úplně, protože si jednotlivé levely můžete volit a nijak na sebe nenavazují je The Skribblerz Stonez 3. Jak jsem tedy psal jedná se výceméně o samostatné levely od různých autorů:
Return To The Loch - od George Maciver
Catacombs Reloaded - od Jonson
Further Over The Rainbow - od Kitkat
The Tempest Keep - od Wasp

Chtěl bych však upozornit na to, že se jedná o celkem náročnou hru a tak ji není možné v žádném případě doporučit začátečníkům, neb by si asi nevěděli v jistých pasážích rady. Jinak je to ovšem dobře udělané a jednotlivé levely jsou skutečně velmi zajímavé. Já osobně mám v oblibě hlavně ten poslední The Tempest Keep, který mne doslova nadchl a zároveň bych řekl, že je asi nejdelší a zároveň i nejlehčí.

Pokud by jste se rozhodli toto dílo zahrát a nevěděli jak dál je v tomto našem foru již založeno téma, kde jsou všechny potenciální zádrhely vyřešeny. Podívat se na to můžete ZDE.

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Stažení levelu je ve dvou verzích souboru a to EXE a TRx. EXE verzi doporučujeme pro nezkušené hráče. Jde o klasickou klikací instalaci, kdy je level pohodlně nainstalován na Váš PC. Verze TRx je určena spíše zkušenějším hráčům, kteří vlastní i editor ve kterém si danou hru mohou zprovoznit.

DOWNLOAD - EXE - 126MB

DOWNLOAD - TRx - 124MB
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Zpět na Právě hrajeme, aneb doporučte nám nějaký level


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron