Definice Mikro levelu

Specialitou těchto stránek jsou tzv. Mikro Levely. Jsou ideálním cvičným materiálem pro začínající autory, ale i pro hráče, kteří nemají příliš času na hraní dlouhých levelů.
I tyto levely najdete na webu: MIKRO LEVELY
  • Advertisement

Definice Mikro levelu

Příspěvekod Sakul » pát 14. kvě 2010 3:05:04

Už dlouho jsem nad tímto tématem přemýšlel. Takže co takle si udělat malou soutěž ve tvorbě opravdu malého levelu. Svojí velikostí to není výce práce než na jedno odpoledne a tak se může zapojit kdokoli, kdo by chtěl ukázat, že trochu vládne editorem.
Nyní něco k zadání:
1. Maximální počet místností (editorové) je 5. Pokud budete ve vašem levelu používat i vodní místnosti je maximum o jednu místnost větší a to 6. Dále je možné počet navýšit, pokud váš mikro level bude obsahovat alternované místnosti. Každá alternovaná dvojice místností se v tomto případě počítá jako jediná místnost. Avšak máte k dispozici pouze 2 dvojice alternovaných místností. Celkový počet místností na projekt tedy nesmí nikdy přesáhnout 8 místností. Uvedu malý příklad. Máte level, kde nepoužijete vodní místnost a tím pádem máte k dispozici pouze 5 místností. Dvě z těchto pěti budou alternované a tak můžete použít celkem maximálně 7 místností. Pokud by jste alternovali pouze jedinou místnost je maximum 6. Myslým, že ohledně maximálního počtu místností je naprosto jasno.
2. Level musí obsahovat startovní a ukončovací pozici. Ukončovací Trigger musí být dostupný až po odehrání nějaké zápletky v levelu. Není možné ukončit level pouhým přeběhnutím na druhou stranu místnosti.
3. Žádná další omezení nejsou.
4. Level musí být dodán včetně všech náležitostí. Tím se myslí Script, veškeré hudební stopy, spouštěcí soubor, načítací obrázky (pokud jsou). Prostě vše, aby se level dal přímo spustit a hrát bez nutnosti hráče cokoli doplňovat. Mikro level lze dodat formou samoinstalačního balíku.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1752
Věk: 44
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Zpět na Mikro Levely


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron