Připojte se na mém Patreonu

A zde se můžete rozepsat o všem ostatním co se týká hry Tomb Raider a přitom jde o jakýkoli druh amatérské tvorby.
  • Advertisement

Máte zájem se stát mými patrony?

ANO
3
75%
NE
0
Žádná hlasování
NEVÍM
1
25%
V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 4

Připojte se na mém Patreonu

Příspěvekod Sakul » sob 25. dub 2020 10:47:12

Rozhodl jsem se, že všechny moje nové konstrukce (ale i staré), články, návody a další tvorba budou vždy jako první zveřejněny na mém Patreonu. Teprve až po nějakém čase přejdou na web a jiná umístění. To dává mým fanouškům možnost mě podpořit například zakoupením členství a tím mne motivovat k přidávání dalšího obsahu. Zpoplatněny (trvale) budou jen některé příspěvky (konstrukce, případně jejich části). Většina bude stále zdarma, nicméně dostupná až za nějaký čas.
Model publikace je takový, že každý nový příspěvek (většinou konstrukce nebo návod) bude zpoplatněn v nějakém členství. Tím bude exkluzivní pro všechny platící členy. Po nějakém čase přejde do bezplatného zveřejnění například na mém webu nebo diskusi.

Mrkněte tedy na můj Patreon: https://www.patreon.com/sakul

Případně mi napište jaký na to máte názor, jaké by pro Vás bylo zajímavé placené členství (jestli vůbec) nebo jakýkoli Váš postřeh. Vždy to můžeme upravit tak, aby to vyhovovalo co nejširší veřejnosti.

Jaké jsou možnosti členství:
Členství je v současnosti rozděleno na 4 skupiny, které jsou zpoplatněny nějakou částkou. Je možné, že se časem budou ceny jednotlivých členství upravovat, ale spíše bych chtěl jít cestou čím více členů, tím levnější členství. Do budoucna počítám i s nějakými soutěžemi o hodnotné ceny. Nicméně to nejdříve, až bude řekněme minimálně 10 patronů, aby to dávalo nějaký smysl. Nyní tedy seznam všech skupin:
Článek bez dokumentace: Toto členství je zpoplatněno částkou 1USD (cca 23Kč) za měsíc.
Pokud jste členy této skupiny máte přístup k zajímavým novinkám, ukázkám připravovaných projektů. Toto členství je spíše symbolické určené pro ty kteří mne chtějí hlavně podpořit ve tvorbě, ale neočekávají za to nějaké velké výhody.
Články s dokumentací bez firmware: Toto členství je zpoplatněno částkou 3USD (cca 65Kč) za měsíc.
Všichni členové této skupiny mají automaticky přístup do předchozí skupiny. V této skupině jsou pak dostupné již články, návody a konstrukce jež většinou neobsahují firmware. Jde tedy primárně o jednodušší konstrukce, které mi nezabraly tolik času. Tyto jsou určeny hlavně začátečníkům.
Články s dokumentací včetně firmware HEX: Toto členství je zpoplatněno částkou 6USD (cca 125Kč) za měsíc.
Všichni členové této skupiny mají automaticky přístup do předchozích skupin. Toto by měla být moje stěžejní skupina, která obsahuje dokumentaci, návody a konstrukce, které používají mikropočítače a tudíž vyžadují nějaký firmware. Tento firmware je vždy součástí a to v HEX formátu, tedy předkompilovaný firmware, který již stačí do mikropočítače nahrát. Tyto konstrukce jsou poměrně složité a jejich vývoj trvá dlouhý čas. Stejně tak vypracování kompletní dokumentace, jako jsou schémata, předlohy plošných spojů, samotný firmware, 3D modely, případně nějaké podpůrné programy mne něco stojí (čas a mnohdy i nějaký ten peníz), takže budu rád za podporu právě tohoto členství.
Články s dokumentací s firmware ZDROJÁK: Toto členství je zpoplatněno částkou 9USD (cca 180Kč) za měsíc.
Všichni členové této skupiny mají automaticky přístup do předchozích skupin. Jde o nejvyšší členství, kde je možno získat ten nejlepší obsah, mimo jiné zdrojové kódy projektů a to jak firmware, tak i například 3D modelů. Toto členství je pro opravdové skalní fanoušky.

Takže věřím, že každý si vybere skupinu, která mu nejvíce vyhovuje a nabídne mu to co hledá. Současně čím více fanoušků (Patronů) tím jasnější vzkaz pro mne, že má práce má nějaký smysl a je o ní zájem a má tedy smysl v ní pokračovat.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Re: Připojte se na mém Patreonu

Příspěvekod alesak » pát 16. říj 2020 11:47:55

Dobrý den, rád bych přistupoval na Váš placený Patreon, bylo by možno bližší vyvětlení k placení, jsou tam nějaké dolarové částky (nešlo by to v korunách) a případně co vše musím udělat, aby to přihlášení proběhlo. Nejsem na tom moc dobře s angličtinou, tak abych něco nezvoral. Děkuji
Uživatelský avatar
alesak
Začátečník
Začátečník
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 11. zář 2015 8:10:09

Re: Připojte se na mém Patreonu

Příspěvekod Sakul » pát 16. říj 2020 12:44:57

Zdravím,
momentálně jsou k dispozici 4 skupiny členství, přičemž je popsáno co která skupina zahrnuje. Vždy pokud se přihlásíte do nějakého členství jste automaticky i členem těch nižších.
Například pokud se přihlásíte k Články s dokumentací včetně firmware HEX, máte automaticky přístup i k Články s dokumentací bez firmware a Článek bez dokumentace. Nemáte však přístup k členství Články s dokumentací s firmware ZDROJÁK
Pro přihlášení je nutné uhradit členský příspěvek, jež je v USD. Tento příspěvek Vám bude stržen hned při registraci a poté každý měsíc co bude Vaše členství trvat.
Ceny jsou v USD protože CZK to nepodporuje, ale to ničemu nevadí. Částka Vám bude normálně stržena v Kč podle aktuálního kurzu Vaší banky.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08


Zpět na Vše ostatní týkající se amatérské tvorby


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků