Stránka 1 z 1

Než založíte nové téma

PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 23:47:38
od Sakul
Pro zajištění přehlednosti dodržujte prosím následující pravidla.

Pokud jste sám autor navrhovaného levelu použijte TENTO formulář pro přidání levelu. Nicméně i všem ostatním doporučujeme používat tento formulář. Vyvarujete se tak chyb při vyplňování a nezapomenete vložit některá důležitá data.
Protože ve formuláři je nutné vložit linky na obrázky, samotný level a návod, doporučuji použít nějaký File Server. A to jeden z následujících: www.rapidshare.com , www.share-rapid.com , www.hotfile.com . Tam nahrajte level a výsledný link vložte do formuláře. Co se týká obrázků můžete použít obdobné servery nebo můžete použít Uživatelskou galerii zde: www.sakulraider.ic.cz . Opět linky na obrázky následně vložíte do formuláře.
Pokud vkládáte level poprvé a nejste sám Autor, můžete využít tohoto fóra, kde spolu tento level zpracujeme. V tom případě se řiďte pokyny níže.

1. Pokud chcete upozornit na nějaký zajímavý level, nebo hru založte nové téma, kde v předmětu uveďte nejprve název levelu a do závorky engin na kterém daný level běží (viz již založená témata).
2. Dále uveďte hlavně link, kde je možné daný level nebo hru stáhnout. Ideálně uvádějte přímo link na daný soubor (pokud je to možné).
3. Uveďte jméno autora daného levelu a pokud je to možné tak i kontakt na něho (email).
4. Dále připojte minimálně 4 obrázky z levelu ve formátu JPG a to o maximální velikosti 500KB. Rozlišení obrázku musí být minimálně 800x600pix a maximálně 1280x1024pix.
5. Dále uveďte krátký popis daného levelu a případné další podrobnosti.
6. Velmi žádané je i uvedení návodu pro daný level. Není to však podmínkou.


Pokud budou Vaše informace dostatečné, pokusíme se Vámi navrhovaný level zařadit do databáze.
Jakmile level do databáze zařadíme bude téma s jeho návrhem z této diskuse odstraněno.