Rebel-S - Sada plastových dílů

Zde najdete všechny dostupné stavebnice včetně kompletních zařízení jež jsou momentálně k dispozici.
  • Advertisement

Rebel-S - Sada plastových dílů

Příspěvekod Sakul » úte 19. lis 2019 17:54:09

Zde najdete kompletní sadu plastových dílů na 3D tiskárnu Rebel-S. Odkazy na tuto konstrukci najdete ZDE do diskuse. Vše zde uvedené Vám mohu zaslat dle TĚCHTO pravidel. Stačí mne kontaktovat na email uvedený vpravo u každého mého příspěvku (malá obálka). Nejedná se o žádný obchod, ale pouze o soukromou výpomoc těm, kteří by si danou konstrukci chtěli realizovat, ale z nějakého důvodu nemají možnost získat některou komponentu vlastními silami. Též je možné mne požádat o vystavení požadovaného předmětu (komponenty) na AUKRU. Vždy mne však předem kontaktujte, abychom dohodly co přesně potřebujete a zda je to momentálně z mé strany

Všechny díly tisknuty s těmito parametry:
Výška vrstvy = 0,2mm (ABS = 0,15mm) (PETg/PLA = 0,2mm)
Průměr trysky = 0.4mm
Výplň = 30%
Spodní plné vrstvy = 4
Horní plné vrstvy = 4
Počet perimetrů = 3

S dodávkou dílů obdržíte i datový nosič (CD/DVD, SD kartu) se všemi STL modely dílů, aby jste si následně na Vaší postavené tiskárně mohli vytisknout náhradní díly. Dále je na datovém nosiči kompletní dokumentace pro tiskárnu Rebel-S včetně všech dostupných verzí firmware a mnoho dalšího.

Seznam všech dílů jež sada obsahuje najdete v příloze. Tento seznam obsahuje i některé díly za příplatek. V případě, že o nějaký takový díl máte zájem tak mi neváhejte napsat. Díly vychází ze základních dílů Rebel II v34 + některé jsou mnou upravené nebo zcela nahrazené mojí variantou.
Použitý materiál - Protože každý materiál se hodí na něco jiného, celá sada je většinou tištěna hned z několika materiálů. Většina dílů je tištěna z PLA, aby byly co nejpevnější. Nicméně díly jež mohou být teoreticky namáhány tepelně jsou tištěny z PETg nebo ABS.
Barva sady dílů - Bohužel barva dílů se odvíjí od momentálně dostupné barvy a tak není většinou možné si specifikovat konkrétní barvu. Taktéž některé díly mohou být tištěny jinou barvou (nebo odstínem) než ostatní.

Cena sady dílů:
Komplet žluté nebo oranžové díly (PLA/PETg) = 1500Kč (tisk na zakázku s dodací dobou zhruba 7 dní) DOSTUPNÉ

K ceně je nutno připočítat poštovné = 150Kč (ČR) nebo 300Kč (SK)
Přílohy
Sada dílů Rebel 1.jpg
Ukázka celé sady.
Sada dílů Rebel 2.jpg
Ukázka celé sady.
CENY Dílů Rebel II v33 PETg.TXT
Seznam všech dílů jež jsou součástí sady + další příplatkové.
(2.23 KiB) 454 krát
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Zpět na Stavebnice a zařízení


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron