Pravidla V.I.P serveru

Toto fórum je věnováno sekci o hře MineCraft a serverech jež provozuji. Najdete zde informace jak získat přístup na naše servery a vůbec o všem co se této hry týká.
  • Advertisement

Pravidla V.I.P serveru

Příspěvekod Sakul » úte 16. říj 2012 19:08:32

Nedávno jsem spustil VIP server se hrou MineCraft. Tento server není veřejný a dostat se na něho je možné jen v případě, že dostanete pozvánku od administrátora (ode mě). Tudíž naprosto ignoruji jakékoli žádosti o přístup od kohokoli. Pro veřejnost bude spuštěn v dohledné době veřejný server a informace o něm pak najdete v této diskusi.
Nyní tedy nějaká ta pravidla pro hráče jež už mají VIP přístup:
1. Přístup je možný pouze s originální hrou!!! (nepodporujeme piráty)
2. Každý hráč dostane od Admina po dohodě přidělenu parcelu, kde může zcela libovolně hospodařit (souřadnice středu pozemku).
3. Okolo každé parcely je ochranné pásmo do vzdálenosti jež je hráči vymezena (od středu pozemku do všech stran).
4. Je zakázáno narušovat cizí parcely a jejich ochranná pásma. Kdokoli bude přistižen, že těží nebo jakkoli jinak zasahuje do cizí parcely bude okamžitě Banován. Délka banu závisí na míře prohřešku a může být i trvalý.
5. Je zakázáno vykrádat cokoli cizího (truhly). Jakmile bude někdo přistižen okamžitě končí s trvalým banem a to i za krádež jednoho šutru.
6. Nikdo nesmí bez svolení admina těžit mimo svoje přidělené parcely a to ani v případě, že dané území nikomu nepatří.
7. Pokud se u někoho na parcele vyskytuje NPC vesnice nesmí nikdo jakkoli do této vesnice zasahovat bez svolení admina. To samé se týká i všech dalších objektů vygenerovaných na mapě (doly, chrámy atd.) Zároveň musí být ostatním hráčům umožněno obchodování s vesničany. Není tedy možné kolem vesnice stavět jakékoli pasti na ostatní hráče. Hráč na jehož pozemku se Vesnice nachází, musí tuto vesnici zabezpečit proti vymření vesničanů. Pokud tak neučiní a vesnice vymře je to důvod k udělení banu.
8. Všichni hráči by se měly zdržovat na svých parcelách pokud se mezi sebou nedohodnou jinak. Nikdo by neměl courat po cizí parcele bez vědomí majitele.
9. Útoky na ostatní hráče nebo vesničany jsou trestány trvalým banem.
10. Pasti - Je možno budovat na své parcele jak na MOBY, tak na ostatní hráče. Pokud se do ní chytí cizí hráč, vše co má u sebe může být sebráno jiným hráčem (např. majitelem parcely). Ulovený hráč nemá nárok na jakoukoli náhradu škody, jež mu chycením v pasti vznikla.

STAVBY:
1. Každý hráč si na svém pozemku může stavět v podstatě cokoli. Vyjímkou jsou stavby většího rozsahu a to větší jak 50x50m. Na takovéto stavby je třeba souhlas Admina.

TĚŽENÍ:
1. V případě těžení stromu je nutné ho celý dotěžit. Neexistuje, že někdo nechá kus kmenu v koruně s tím, že tam nedosáhne. V případě opakovaného napomínání za tuto těžbu hrozí ban. Také můžete po vytěžení zasadit sazenici nového stromu.
2. Pokud těžíte v podzemí je to celé na Vás, jen si dejte pozor na to, aby jste se neprokopali mimo svoji parcelu (F3). Pokud na něco zajímavého narazíte (např chunk 0, důl, atd.) těsně vedle vaší parcely požádejte admina o svolení (rozšíření parcely).
3. Je zakázáno využívat jakýkoli bug hry ve svůj prospěch (například skenování podzemí za účelem nalezení ložisek)
4. Těžba písku. Pokud je přímo na Vaší parcele je to celé na Vás. Pokud na Vaší parcele písek nikde není je nutné požádat admina o souřadnice na pískový důl, kde si můžete natěžit potřebné množství. Případně je možno pokud to zvládnete postavit generátor.

ADMIN:
1. Admin může cokoli a jeho slovo je svaté a neexistuje proti němu odvolání.
2. Admin může bez předchozího upozornění provádět kontroly u kohokoli a kdykoli.
3. Admin může teleportovat sebe nebo hráče kamkoli na mapě. Běžně to nedělá, takže ho o to ani nežádejte a pěkně cupitejte.
4. Admin vyšetřuje a trestá všechny přestupky. V případě konečného rozhodnutí je toto již nezvratné.
5. Udělení přístupu na VIP server podléhá do kompetence admina a ten vyzývá hráče s nabídkou nikoli obráceně, že by hráč žádal o přístup.


Pravidla budou postupně upravována a doplňována. Neznalost těchto pravidel neomlouvá. V případě pokusu se na neznalost vymluvit bude postih o to tvrdší.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1492
Věk: 41
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Zpět na MineCraft SERVER


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron