Sakul hraje SkyBlock, přidej se i TY !!!

Pojďte si se mnou otestovat Vaše znalosti hry MineCraft na mapách SkyBlock v2.0 a 2.1.
Hrajeme na verzi Minecraftu 1.5.1 a novější a máme i trochu náročnější úkoly.
  • Advertisement

Jsou pro Vás tyto úkoly težké?

ANO
0
Žádná hlasování
NE
0
Žádná hlasování
BRNKAČKA
1
100%
NEREÁLNÉ
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 1

Sakul hraje SkyBlock, přidej se i TY !!!

Příspěvekod Sakul » pon 01. dub 2013 13:35:00

Pojďte si se mnou zahrát mapu do Minecraftu jménem SkyBlock. Je to sice už starší věc a mnozí jste ji možná již dohrály, ale co takhle zkusit pár netradičních úkolů. Díky tomu, že dnes již máme verzi Minecraftu 1.5.1 jsou opět možnosti SkyBlocku zcela nečekané a já se rozhodně nehodlám spokojit s naprosto jednoduchými úkoly, které jsem všude na netu okoukal. Proto jsem se rozhodl sepsat vlastní úkoly a ty se pokusím splnit a zároveň o tom pořídit video záznam.
Jako první by asi bylo vhodné SkyBlock představit těm, kteří snad nevědí o co jde. Podívejme se tedy společně na velmi zdařilé prezentační video:


Jak je z videa patrné, ocitneme se na malém ostrově uprostřed ničeho. Nemáme u sebe vůbec nic. Jakmile se, ale rozhlédneme zjistíme, že je na ostrově jeden strom a malá truhla obsahující pouze 2 věci: Kostku ledu a kyblík lávy. No a to je Vážení přátelé vše co na přežití třeba. Pokud se rozhlédneme do dálky, spatříme další malý ostrůvek a naše honba za dobrodružstvím může začít.
A aby to nebylo jen takové to bezcílné kutání, máme tu i několik úkolů, které je třeba splnit. Tyto úkoly nás budou motivovat a udávat nám směr, kam se vydat a co udělat. Zároveň nám vytvoří i cíl hry, abychom nezůstali stát na jednom místě a měli tak svůj smysl hry.

SkyBlock úkoly podle Sakula:
1) Postav dům
2) Rozšiř ostrov
3) Udělej melounovou farmu
4) Udělej dýňovou farmu
5) Udělej farmu na cukrovou třtinu
6) Udělej farmu na obilí, brambory a mrkev
7) Vypěstuj velkou červenou a hnědou houbu (nenič ji)
8) Udělej neomezený zdroj vody a sněhu
9) Udělej malé jezero
10) Udělej všech 9 barev a obarvi každou barvou 10 vln
11) Uvař 9 houbových polívek
12) Udělej 10 svítících dýní
13) Získej 16 Ender perel
14) Uvař 10 ryb
15) Shromáždi 64 dřevěného uhlí
16) Shromáždi 10 uhlí (normálního)
17) Získej nepoškozené kroužkové brnění
18) Získej alespoň 9 hudebních disků (každý jiný)
19) Udělej kovadlinu
20) Získej nepoškozený jakkoli enchantovaný luk
21) Získej diamantový krumpáč
22) Získej 10 bloků zlata
23) Získej diamantový meč
24) Získej 10 knihoven
25) Postav automatický (redstone) generátor kamene (nikoli sutě) se 100% účinností
26) Vycrafti Ender truhlu
27) Vycrafti lepivý piston
28) Získej a vystav na odiv svůj Emeraldový blok
29) Vycrafti 16 ohnivých koulí
30) Postav si parní vláček skládající se z lokomotivy, prázdného a nákladního vagónu a nech ho kroužit kolem svého ostrova. Můžeš se v něm vozit a kochat se tím jak si to všechno zvládl(a).

Nyní po přečtení těchto úkolů si možná někteří z Vás klepou na čelo a říkají si jak asi chci plnit některé úkoly? Můžu Vás však ubezpečit, že tam není jediný úkol jež by nešel splnit. Na netu jsem našel mnoho sad úkolů až o 50ti položkách. Ty zajímavé jsem převzal, většinu sloučil pod nějaký vyšší úkol a dost úkolů jsem přidal. Tím vznikl můj seznam úkolů, který mi připadá jako adekvátní pro zkušeného hráče a verzi Minecraftu 1.5.1, na které to celé začínám hrát.
Takže pokud si myslíte, že již máte s touto hrou nějakou zkušenost, přidejte se a také vybudujte svůj SkyBlock.

Postupně sem budu vkládat moje videa z hraní a zároveň budu zaškrtávat již splněné úkoly.

Aby bylo vše kompletní nesmí chybět ani pravidla, jež by Vás měla hraním SkyBlocku provázet:
1) ŽÁDNÉ úmyslné skákání z ostrova k regeneraci zdraví.
2) ŽÁDNÉ modifikace, hacky, létání, zásahy do hry, přepínání herních režimů a podobně (prostě základní instalace minecraftu).
3) Hrajte minimálně na obtížnost EASY.

Úkoly jsou těžké a některé by bez dokonalé znalosti mapy šli velmi těžce plnit. Proto dostanete do začátku malou nápovědu:
1) Chunk0 = X0až-16; Z-32až-48 nebo X-48až-68; Z48až64
2) Pevnost = X75,Y65,Z-165

Odkaz na stažení map a úkolů najdete níže. Přeji hodně štěstí při hraní a ať se Vám daří plnit úkoly. Klidně se pochlubte jak Vám to jde, za každé ohlasy budu rád. Jen prosím nepište jak máte který úkol plnit. Snažte se na to přijít sami nebo za pomoci strýčka Googla. Přece by Vás to nemohlo těšit, když by jste to udělali podle něčího návodu. Přemýšlejte u toho a buďte kreativní. O tom přece celá tato mapa je.

Nyní již následují všechny díly této série:
01 Díl
02 Díl
03 Díl
04 Díl
05 Díl
06 Díl
07 Díl
08 Díl
09 Díl
10 Díl
11 Díl
12 Díl
13 Díl
14 Díl
15 Díl
16 Díl
17 Díl
18 Díl
19 Díl
20 Díl
21 Díl
22 Díl
23 Díl

Případně můžete navštívit můj kanál ZDE.
Přílohy
SkyBlock_podle_Sakula.rar
SkyBlock mapy a seznam úkolů.
(7.33 MiB) 1975 krát
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1743
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Zpět na Minecraft - SkyBock


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník