Základní informace

V tomto fóru se zabýváme vývojem a testováním jakýchkoli prototypů, jak zařízení, tak softwéru a prostě všeho co toto testování při vývoji vyžaduje.
  • Advertisement

Základní informace

Příspěvekod Sakul » stř 31. led 2018 21:16:57

Zdravím všechny příznivce elektroniky, 3D tisku a vůbec všechny kutily.
Založil jsem toto téma, protože poslední dobou vyvíjím mnoho různých zařízení od elektronických modulů, různého firmware až po finální zařízení jako jsou třeba 3D tiskárny, CNC frézky a další zařízení. To sebou bohužel nese poměrně hodně časově náročné testování, které pokud provádím sám je zdlouhavé a ne příliš efektivní. Proto bych chtěl do tohoto testování a případně i celého vývoje zapojit i širší veřejnost.
Moje představa je pro začátek asi taková, že pokud budu pracovat na něčem co je potenciálně užitečné širší skupině uživatelů, založil bych pro tento projekt vlastní diskusi, kde bychom se společně pokusily daný projekt dovést do zdárného konce. Nicméně nechci zůstávat čistě u mých projektů. Pokud má někdo něco zajímavého rozpracováno je zde možnost zveřejnit i takovýto projekt. Nicméně tyto "externí" projekty musí projít schválením. Tedy nebude možné, aby si zde kdokoli založil cokoli.

Takže pokud by se někdo chtěl do nějakého projektu zapojit, najde vždy veškeré informace u daného projektu. Pokud by někdo zde chtěl nějaký svůj projekt vložit, tak mě kontaktujte ideálně na mail nebo soukromou zprávou. Rovnou se o Vašem projektu rozepište, napište co je hotovo a s čím chcete pomoci. Já to pak zhodnotím a případně se dohodneme na zveřejnění.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Zpět na Testování a vývoj prototypů


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků