Stránka 1 z 1

Ramps-S

PříspěvekNapsal: pát 02. úno 2018 22:51:34
od Sakul
Takže zde máme první vývojový prototyp elektroniky pro řízení 3D tiskárny. Tuto elektroniku jsem již částečně otestoval, ale hodilo by se více testerů.
V současnosti je k dispozici několik prototypů, které můžu nabídnout zdarma na provedení testů. Nějaké podrobnější info o projektu najdete ZDE.
Takže co je třeba otestovat:

1. Kompletně osazený prototyp. - Již není k dispozici
Tento prototyp je pro případného zájemce zcela zdarma. Na oplátku požaduji funkčně odladěný firmware Marlin. To znamená doplněná deska Ramps-S do seznamu desek boards.h a pins.h + případně do dalších pokud bude třeba. Ideálně do nejnovější stabilní verze.
Tento firmware bude k dispozici následně všem zcela zdarma.

2. Kompletně osazený prototyp. - Již není k dispozici
Tento prototyp je pro případného zájemce zcela zdarma. Na oplátku požaduji kompletní model krabičky pro umístění desky Ramps-S a Arduino MEGA. Ideálně kompletně zakrytované s otvory pro EXT1 a EXT2 a konektor Extend + samozřejmě veškerou kabeláž (ventilátor na ofuk driverů je samozřejmostí). Montáž na profil 30x30mm, tak aby to pasovalo například na tiskárnu Rebel II.
Samozřejmě i tento model bude k dispozici následně všem zcela zdarma.

Samozřejmě pokud by měl někdo nějaký nápad co by mohl pro komunitu udělat v souvislosti s deskou Ramps-S může mne kontaktovat a můžeme se dohodnout na zaslání vzorku zdarma.