Podpora konstrukcí s výhledem do budoucna

V této sekci najdete vše co se týká všeobecného provozu webu Sakul World ( www.sakul.cz ) a hlavně tohoto fóra včetně jeho pravidel. Doporučuji toto téma nastudovat, předejdete tím zbytečným nedorozuměním.
  • Advertisement

Podpora konstrukcí s výhledem do budoucna

Příspěvekod Sakul » pát 11. bře 2022 18:47:02Zdravím všechny příznivce elektroniky a všeobecně kutily. V tomto videu jsem se pokusil shrnout jak to bude v budoucnu s podporou mých konstrukcí. Z časových důvodů bude podpora značně omezena a víceméně pouze sporadická. Žádná z mých zařízení nejsou komerční, jde vysloveně o amatérské konstrukce, které mohou obsahovat množství různých chyb a není v mých silách k nim držet jakoukoli podporu. Proto pokud se rozhodnete jakékoli zařízení pořídit, je třeba si předem dobře zvážit, zda jste ochotni akceptovat zcela nulovou technickou podporu a možné komplikace, které mohou nastat a budete si je muset vyřešit zcela svépomocí.
Toto se týká naprosto všech konstrukcí, které jsem kdy v minulosti nebo v budoucnosti vyvinul(vyvinu). A to i zařízení jako jsou například různé sady dílů daných konstrukcí nebo mnou sestavené tyto sady a dodané jako již finální zařízení.
Tímto děkuji za pochopení a věřím že i nadále budou vznikat kvalitní konstrukce.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1752
Věk: 44
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08

Zpět na Všeobecně + Pravidla fóra


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron