Geeetech pro W Prusa I3 problem s firmware

Toto fórum je věnováno sekci 3D Tisk na webu Sakul World.
  • Advertisement

Geeetech pro W Prusa I3 problem s firmware

Příspěvekod Martin008 » úte 18. čer 2019 23:10:27

Sestavil jsem a zprovoznil tiskárnu, která až na pár drobností celkem kvalitně tiskla, ale řekl jsem si, když na stránkách výrobce nabízejí nový firmware, proč to nevyužít. Jenže po instalaci, mi extruder visí nad podložkou půl centimetru, tisk je nesmyslný a to jsem stáhnul a nainstaloval správný - firmware - I3proW_GO2 V1.0.04_01
Starý jsem nenašel, mainboard je 2560 A+
Zkoušel jsem instalaci přes Marlin s 1.1.8, to mi vykazuje chyby při natáhnutí nového firmwaru i starší verzi 1.0.03. Prostě s tím nemůžu hnout.
Pomohl by někdo?
Uživatelský avatar
Martin008
Chcíplotina
Chcíplotina
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18. čer 2019 22:58:29

Re: Geeetech pro W Prusa I3 problem s firmware

Příspěvekod Sakul » stř 19. čer 2019 8:30:56

Bohužel tuto tiskárnu neznám, takže neznám její parametry.
Toto je přesně problém s aktualizací firmware. Nikdy nedělejte aktualizaci, pokud nemáte zálohu původního funkčního firmware.
V tuto chvíli jediné co lze poradit jsou 2 věci. Dohledat správnou verzi firmware nebo ideálně nakonfigurovat si vlastní firmware.
Pro konfiguraci vlastní verze je nutná znalost veškerých parametrů tiskárny a znalost alespoň základů programování (vzhledem k dotazu předpokládám, že tato znalost není). Bez toho je to neřešitelné.
Pokud nepřipadá ani jedna možnost v úvahu , zbývá už jediné. Najít někoho, kdo danou tiskárnu rozchodí, případně někoho, kdo má přesně tu samou a bude schopen poslat funkční firmware. Rozhodně nepřipadá v úvahu, že to někdo vyřeší na dálku přes fórum, bez toho, aby měl tiskárnu u sebe.
INFO:
Sakul WORLD: www.sakul.cz/
Sakul YouTube: www.youtube.com/user/sakulraider

Možnost příspěvku (Donate):
Patreon: https://www.patreon.com/sakul
PayPal: SakulRaider@seznam.cz
BU: 670100-2208863541/6210
Uživatelský avatar
Sakul
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1745
Věk: 43
Registrován: úte 30. bře 2010 18:13:08


Zpět na 3D Tisk


  • Advertisement

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron